Vyvíjíme vlastní produkt pro telekomunikační operátory, který denně slouží milionům uživatelů po celém světě. Na naše řešení jsme náležitě hrdí, sami si postavíme architekturu, sami si ho naprogramujeme, dokonale otestujeme a nasadíme u zákazníka. To všechno už 25 let. Začínali jsme v době 2G, dnes už řešíme 5G! Hledáme nadšence, kteří se nebojí výzev a chtějí dělat práci, která v České republice nemá konkurenci. Kromě zajímavé práce máme samo sebou i zajímavé benefity.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

Budete zodpovědní za svěřené požadavky koncových uživatelů, instalace a konfigurace koncových stanic, vybavení pracovních míst uživatelů.

Náplň práce:

  • instalace a konfigurace koncových stanic (MS Windows a MS Office)
  • instalace a konfigurace aplikací
  • drobné opravy, objednávání náhradních dílů
  • diagnostika hardware, testování, optimalizace výkonu
  • čištění počítačů, zajištění servisu
  • řešení požadavků uživatelů
  • registrace a připojování počítačů do sítě
  • zajišťování úkolů dle pokynů IT Managera
  • zpracování požadavků dle definovaných SLA
  • spolupráce s ostatními útvary IT

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?

  • Min.SŠ vzdělání se zaměřením na IT nebo praxe v oboru
  • Min. 1 rok praxe v oblasti podpory uživatelů na podobné nebo stejné pozici
  • Pokročilá znalost MS Windows a MS Office
  • Obecný technický přehled v IT technologiích a základy sítí
  • Ochotu a schopnost učit se nové věci, sebevzdělávání
  • Komunikativnost, příjemné vystupování
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Schopnost týmové práce
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Angličtina – středně pokročilá znalost

A CO VÁM NABÍDNEME ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI?

  • Zajímavé finanční ohodnocení a k tomu navíc roční bonus.
  • Občas můžete využít i práci z domova a být tak více flexibilnější pro svoji rodinu či koníčky.
  • Získáte týden dovolené navíc, tzn. celkem 5 týdnů dovolené.
  • Jídelnu, kde si můžete ohřát oběd, máme přímo v budově. Případně můžete s kolegy zajít do blízkých restaurací a využít stravenky.
  • Kdybyste se chtěli protáhnout, je tu pro kolegy připravená relaxační místnost.
  • Rádi vás podpoříme v kariérním rozvoji, poskytneme vám profesní školení. Záleží jen na vás, co využijete.
  • Pro naše zaměstnance i jejich děti pořádáme společenské a sportovní akce, od vánoční párty až po sportovní turnaje.
  • Můžete volat vy i vaše rodina levně díky zvýhodněnému mobilnímu tarifu.
  • A další benefity.

Buďte s námi u vzniku nových produktů a IT řešení v telekomunikacích a přihlaste se!

Hilmo Drnda

Tel: 211 029 411
hdrnda@nvisioncz.com

Přihlaste se na pozici

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.