Vyvíjíme vlastní produkt pro telekomunikační operátory, který denně slouží milionům uživatelů po celém světě. Na naše řešení jsme náležitě hrdí, sami si postavíme architekturu, sami si ho naprogramujeme, dokonale otestujeme a nasadíme u zákazníka. To všechno už 25 let. Začínali jsme v době 2G, dnes už řešíme 5G! Hledáme nadšence, kteří se nebojí výzev a chtějí dělat práci, která v České republice nemá konkurenci. Kromě zajímavé práce máme samo sebou i zajímavé benefity.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

Budete zodpovědní za svěřené požadavky koncových uživatelů, instalace a konfigurace koncových stanic, vybavení pracovních míst uživatelů.

Náplň práce:

  • Vytvářet a rozvíjet potřebné funkcionality aplikací
  • Zajišťovat podporu stávajících projektů
  • Spoluprácövat na vývoji a testování aplikací
  • Vytvářet technické dokumentace
  • Optimalizace databází

CO OČEKÁVÁME OD VÁS?

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Základní znalost programování
  • Znalost
    • SQL, PL SQL, T-SQL;
    • Oracle; MS SQL
    • Microsoft Team Foundation Server;
  • Minimálně 3 roky na obdobné pozici v IT, Telco
  • Znalost komunikačních protokolů
  • Angličtina – základní úroveň
  • Dobré komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu, analytické schopnosti, systémové myšlení

A CO VÁM NABÍDNEME ZA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI?

  • Práci v malém týmu, kde si kromě práce najdeme čas i na zábavu.
  • Prostor na zaučení. Vše vám vysvětlíme a se vším rádi pomůžeme.
  • Zajímavé finanční ohodnocení a k tomu navíc roční bonus.
  • Občas můžete využít i práci z domova a být tak více flexibilnější pro svoji rodinu či koníčky.
  • Získáte týden dovolené navíc, tzn. celkem 5 týdnů dovolené.
  • Jídelnu, kde si můžete ohřát oběd, máme přímo v budově. Případně můžete s kolegy zajít do blízkých restaurací a využít stravenky.
  • Kdybyste se chtěli protáhnout, je tu pro kolegy připravená relaxační místnost.
  • Rádi vás podpoříme v kariérním rozvoji, poskytneme vám profesní školení. Záleží jen na vás, co využijete.
  • Pro naše zaměstnance i jejich děti pořádáme společenské a sportovní akce, od vánoční párty až po sportovní turnaje.
  • Můžete volat vy i vaše rodina levně díky zvýhodněnému mobilnímu tarifu.
  • A další benefity.

Buďte s námi u vzniku nových produktů a IT řešení v telekomunikacích a přihlaste se!

Hilmo Drnda

Tel: 211 029 411
hdrnda@nvisioncz.com

Přihlaste se na pozici

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.